Deelnemers Slagerij Busscher

Deelnemers Slagerij Busscher Run Bike Run Deurningen      
Per 20-06-2017 13:00 uur        
           
Dames individueel        
           
Startnummer Naam loper Woonplaats Land    
13 Alexa Huck Ahaus GER    
11 Anne Marie Lohuis Enschede NED    
4 Annemarie Grolleman Deventer NED    
5 Charon Kompagne Hengelo Ov NED    
1 Dayelle te Grotenhuis-Lohuis Enschede NED    
314 Eline Vollenbroek Losser NED    
2 Lesley Smit Alstatte GER    
3 Liane de Wit Assen NED    
6 Lisanne Gevelaar-Meuleman Enschede NED    
12 Margje Timmerman Staphorst NED    
7 Marloes Bults Hengelo Ov NED    
8 Nicole Schoenmaker Hengelo Ov NED    
9 Nikki Olde Monnikhof Oldenzaal NED    
10 Saskia Kruse Goor NED    
           
Heren individueel tot 40 jaar        
           
Startnummer Naam loper Woonplaats Land    
32 Bastiaan Gruppen Meppel NED    
33 Bob Groote Wassink Borne NED    
34 Bram Krijnen Enschede NED    
35 Bram Zwiers Oldenzaal NED    
36 Chris Hoek Zenderen NED    
37 Erik Hofstede Hengelo Ov NED    
21 Erik Niemeijer Noordhorn NED    
38 Frank Kuipers Enschede NED    
39 Gerbrand Wilbrink Hengelo Ov NED    
40 Ivan Kuipers Borne NED    
22 Jasper Lohuis Enschede NED    
41 Joey Bloemendal Hengelo Ov NED    
42 Joost Fortkamp Borne NED    
54 Jos Kwakkenbos Enschede NED    
23 Koen Wiggers Hengelo Ov NED    
59 Lasse Klaas Deurningen NED    
43 Leon Cuypers Hengelo Ov NED    
24 Marc Altena Haaksbergen NED    
55 Marijn Zeevalk Nieuwegein NED    
44 Mark Ankone Enschede NED    
25 Mark Kleve Borculo NED    
45 Mart Bruggink Tubbergen NED    
26 Martin de Haan Dedemsvaart NED    
46 Martin Schepers Borne NED    
47 Mathijs Roosdom Hengelo Ov NED    
48 Matthieu van den Broeke Apeldoorn NED    
27 Matthijs Buist Eindhoven NED    
56 Niels te Pas Enschede NED    
58 Niels ten Hoorn Enschede NED    
57 Paulo ten Buuren Hengelo Ov NED    
28 Pim de Kok Enschede NED    
29 Richard Vloedbeld Hengelo Ov NED    
30 Rob Lanting Hengelo Ov NED    
49 Robert Jan Bulthuis Borne NED    
50 Ron Lubbers Hengelo Ov NED    
51 Roy Maas Nijmegen NED    
31 Thijs Wiggers Groningen NED    
52 Tim Bergboer Hengelo Ov NED    
53 Tim Oude Wolcherink Denekamp NED    
           
Heren individueel 40 jaar eo        
           
Startnummer Naam loper Woonplaats Land    
101 Albert ten Brinke Oldenzaal NED    
117 Ard Cloo Amersfoort NED    
102 Arnold Klieverik Deurningen NED    
118 Ben Saalmink Aalten NED    
119 Bert Harens Hengelo Ov NED    
103 Bob Leuvelink Hengelo Ov NED    
120 Charles de Grefte Purmerend NED    
104 Dennis Strikker Hengelo Ov NED    
136 Dirk de Wit Dalem NED    
121 Fred Boelens Velp Gld NED    
122 Gerard Engelbertink Oldenzaal NED    
123 Guido Schoofs Hengelo Ov NED    
105 Hans Beukema 's-Gravenhage NED    
137 Hans Kerkhoven Hengelo Ov NED    
124 Hans van der Perk Hengelo Ov NED    
125 Herman Aalbers Haaksbergen NED    
138 Hessel Rood Holten NED    
106 Jaap van Dam Papendrecht NED    
126 Joop Buter Diepenheim NED    
107 Joop Vriend Enschede NED    
108 Koos Meinsma Velp Gld NED    
127 Lars Harms Hengelo Ov NED    
128 Leo Belshof Borne NED    
129 Leon Aleman Drimmelen NED    
109 Louis Groot Rouwen Oldenzaal NED    
130 Melis Jan Gilde Hengelo Ov NED    
110 Nico Langeslag Oldenzaal NED    
131 Pascal ter Braak Borne NED    
111 Richard Leussink Haaksbergen NED    
112 Richard Mast Enschede NED    
132 Rinne Oost Borne NED    
133 Rob Veenhoven Hengelo Ov NED    
113 Roland Besselink Ugchelen NED    
114 Ronald Elferink Borne NED    
115 Sam Landman Hengelo Ov NED    
139 Thomas Schwietering ChaamAhaus GER    
116 Toon Eppink Oldenzaal NED    
134 Wilfried Kroeze Oldenzaal NED    
135 Wouter Winkelhorst Haaksbergen NED    
           
Heren duo´s          
           
Startnummer Naam loper Woonplaats Land Naam fietser Woonplaats
210 Alex Jeffrey Van Geldrop Hengelo Ov NED Groeneveld, Jan Willem Borne
201 André Mulder Deurningen NED Wiebe Teunis Hengelo Ov
211 Arnold Marinus van Leeuwen Hengelo Ov NED Carst Grootelaar Hengelo Ov
202 Ben Nijland Saasveld NED Jelmer Borgerink Saasveld
212 Bert Schepers Overdinkel NED Raymond Padberg Enschede
213 Bert Wessels Warnsveld NED Mart Somsen Warnsveld
203 Cas Molenbroek Hengelo Ov NED Alwie Molenbroek Hengelo Ov
214 Casper Bevers Hengelo Ov NED Dion Hemmer Hengelo Ov
204 Clemens Meuleman Hengelo Ov NED Vincent Haanappel Hengelo Ov
215 Dennis Lubbers Hengelo Ov NED Richard Boomkamp Hengelo Ov
216 Eddy Sieverink Borne NED Rob van Dijk Rhenen
217 Edwin Brummelhuis Deurningen NED Marcel Dreierink Deurningen
218 Edwin Veenstra Enschede NED Humphrey Fridt Borne
219 Edzart Kroodsma Apeldoorn NED Feddo Zielstra Deventer
220 Erwin Elfrink Almelo NED Rene Vos Oldenzaal
221 Frank Meere Hengelo Ov NED Jasper Meere Hengelo Ov
222 Frank Wageman Hengelo Ov NED Eddie Heuvel Deurningen
223 Friso Roeleveld Hengelo Ov NED Jos van Loon Hengelo Ov
224 Gerald van der Aa Hengelo Ov NED André ter Braak Borne
225 Harald Derks Denekamp NED Hans Kroesen Losser
226 Harold Sneller Apeldoorn NED Martijn Halink Oldenzaal
227 Jan Grobben Hengelo Ov NED Bert Spaansen Hengelo Ov
228 Jan Scholten Saasveld NED Walter Hemmer Hengelo
229 Jerker Wouters Enschede NED Martijn van Beek Sittard
205 John van Norden Hengelo Ov NED Niels Grote Beverborg Groningen
230 Kevin kamphuis Wierden NED Wouter Pigge Wierden
231 Lennard Croce Borne NED Bas Wiedemeijer Borne
232 Léon Veldhof Deurningen NED Erik Oude Engberink Weerselo
233 Luuk Scheffer Deurningen NED Niels Scheffer Deurningen
234 Maarten Pigge Wierden NED Maarten Pigge Wierden
235 Marcel Wennink Hengelo Ov NED Athur Peters Hengelo Ov
236 Mark ten Brummelhuis Borne NED René Tasscher Borne
237 Martijn Kok Lonneker NED Hilbrand Reinders Nijverdal
206 Martijn Slagers Borne NED Joost Eleveld Borne
238 Martin Koop Denekamp NED Martin Schoolkate Denekamp
239 Michel Oude Booijink Deurningen NED Rob Giesselink Oldenzaal
240 Nico van Eerden Haaksbergen NED Maico Oude Lenferink Hengelo Ov
207 Niek Velltink Hengelo Ov NED Rick van Rijn Hengelo Ov
241 Niels Harms Hengelo Ov NED Detmar Roessink Boekelo
242 Paul Eshuis Deurningen NED Hugo Stamsnieder Hengelo Ov
243 Paul Poorthuis Oldenzaal NED Ruud Ter Huurne Oldenzaal
244 Peter Semmekrot Bornerbroek NED Lars Bekhuis Borne
245 Peter Veenhoven Borne NED Edward de Jonge Hengelo Ov
246 Pim Braamhaar Hengelo Ov NED Remko Lulof Hengelo Ov
247 Rian Pots Delden NED Paul van Loenen Delden
248 Richard Olde Hanter De Lutte NED Frank Snijders Saasveld
249 Rick Dekkers Hengelo Ov NED Lennart Onwijn Hengelo Ov
250 Robert Gerritsen Enschede NED Glenn Edelenbos Enschede
251 Robert Huis in t Veld Nijverdal NED Mark Wolfkamp Nijverdal
208 Ron Höfte Borne NED Tom Tiehatten Deurningen
252 Roy Hoogstoevenbeld Borne NED Michiel Vugteveen Borne
253 Ruud Bijen Hengelo Ov NED René Geerdink Hengelo Ov
254 Ruud Semmekrot Tubbergen NED Henk Semmekrot Zenderen
255 Sander Krops Hengelo Ov NED Hans Nijland Hengelo Ov
256 Sandy Huls Hengelo Ov NED Johny van der Kolk Borne
257 Sjaak Munsterman Borne NED Gerald olde Bolhaar Overdinkel
258 Stefan Boshove Borne NED Sven Tiggelaven Borne
209 Stefan Filart Borne NED Remko Moorman Reutum
259 Stefan Sandker Enschede NED Jeroen Sandker Enschede
260 Steven Mengels Enschede NED Joost van Weerd Arnhem
261 Thomas Hietbrink Wierden NED Joury Spanjaard Saasveld
262 Tijs Keuper Oldenzaal NED Tom Wensink Enschede
263 Tim Harberink Hengelo Ov NED Jan Dorgelo Hengelo Ov
264 Tom Benerink Borne NED Rob Benerink Borne
265 Tom Hagedoorn Rijsen NED Arjan Engbers Deurningen
266 Vincent Klaaskate Hengelo Ov NED Stijn van der Ham Hengelo Ov
269 Wilco Pasman Neede NED Richard te Vaarwerk Neede
267 Wim Swijghuizen Hengelo Ov NED Vincent Scheffer Deurningen
268 Wout Wisseborn Denekamp NED Marc Wisseborn Denekamp
           
Gemengd duo´s        
           
Startnummer Naam loper Woonplaats Land Naam fietser Woonplaats
306 Angela scholten Borne NED Eric homan Weerselo
307 Anja Hofman Enschede NED Henk van der Kolk Enschede
308 Anouk Ensink Hengelo Ov NED Gerald Ensink Hengelo Ov
309 Bob Leussink Oldenzaal NED Kyra van Dijk Oldenzaal
310 Branco van Minnen Nijmegen NED Chantal Wiggers Hengelo Ov
311 Carolien Lubbers Hengelo Ov NED Roderick Mintjens Hengelo Ov
312 Dewy Davina Oldenzaal NED Niek Klieverik Almelo
313 Dionne Nijland Deurningen NED Joris Kole Hengelo Ov
301 Edith Mulder Oldenzaal NED Michel Mulder Hertme
315 Elke Nordkamp Assen NED Thijs Nordkamp Oldenzaal
316 Ellen Banierink Deurningen NED Rynald Kip Deurningen
317 Ellen Platenkamp Borne NED Erwin Hoving Hengelo Ov
318 Elles Nieuwmeijer Langeveen NED Erik Heijdens De Lutte
319 Elly Koning Enschede NED Jan van der Meij Enschede
302 Evelien Jansen Hengelo Ov NED Emiel Voorhuis Hengelo Ov
320 Haike Nillesen Eelde NED Anco Weijman Odijk
321 Hedy Pol Hengelo Ov NED Hugo Pol Borne
322 Henriët Koornberg Zwolle NED Heini Koornberg Zwolle
303 Ilse Meulenbroek Deurningen NED Paul Meulenbroek Deurningen
323 Iris Pieterse 's-Gravenhage NED Jordy Finkers 's-Gravenhage
324 Ivanka Zuijdendorp Denekamp NED Daan Steffens Borne
325 Judith Derks Deventer NED Eric Derks Deventer
326 Kirsten Frazer Deventer NED René Frazer Deventer
327 Laurens Scholten Saasveld NED Marlies ter Bekke Oele
328 Lyke Rots Haren Gn NED Manfred Zweers Haren Gn
329 Maaike de Vries Enschede NED Philip Kootstra Almelo
330 Malene Froeling Deurningen NED Rob Froeling Deurningen
331 Marije Brummelhuis Deurningen NED Jeroen Oude Smeijers Deurningen
343 Marike Bos Hengelo Ov NED Marcello Aresu Enschede
332 Marlies Mulder Deventer NED Norbert Mulder Deventer
333 Marlies Schoonhoven Delden NED Winston van Oosterhout Hengelo Ov
334 Merle Nijland Deurningen NED Ewald Nijland Deurningen
335 Mirjam Kremer Denekamp NED Rob van den Berghe Enschede
336 Mirjam Oude Smeijers Deurningen NED Robert Wolsing Hengelo Ov
337 Myrte Visser Nijmegen NED Martijn Bus Hengelo Ov
338 Oude Smeijers Deurningen NED Aloys Engelbertink Oldenzaal
304 Rianne ter Bekke Hengelo Ov NED Dirk van Haarlem Hengelo Ov
339 Sanne Bauhuis Hengelo Ov NED Frans Bauhuis Almelo
340 Simone van Raan Hengelo Ov NED Christian heuvel Hengelo Ov
305 Sonja Kruse Borne NED Rob Kruse Borne
341 Tessa Nelissen Groningen NED Jan Nelissen Hengelo Ov
342 Timothy Olde Bolhaar Overdinkel NED Danielle Rothe Losser
           
Dames duo´s          
           
Startnummer Naam loper Woonplaats Land Naam fietser Woonplaats
401 Anita Kwast Hengelo Ov NED Ylonka Lemmers Hengelo Ov
402 Èllen Peters Oldenzaal NED Maaike van Heek Nieuwegein
403 Ellen van der Kolk Enschede NED Marjolein Stegeman Enschede
404 Gonnie de Koning Hengelo Ov NED Desiree Ziemerink Oldenzaal
405 Iris Olde Wolsink Hengelo Ov NED Pien Grootenhaar Hengelo Ov
406 Jeanne Boenink Hengelo Ov NED Britt Griepink Hengelo Ov
407 Kirsten Scholten Deurningen NED Ellie Scholten Deurningen
408 Marèl Olthof Hellendoorn NED Nikki Broekmate Hellendoorn
409 Marlies Semmekrot Tubbergen NED Anne Mulder Borne