Deelnemers Tuincentrum Borghuis

Deelnemers 21e Tuincentrum Borghuis Run Bike Run Deurningen  
Per 14-06-2018 17:00 uur        
         
Dames individueel        
         
Naam loper Woonplaats Land    
Antien van der Vegt Zuidwolde Dr NED    
Eline Vollenbroek Losser NED    
Henderea Wortman Hengelo Ov NED    
Karen Smit Utrecht NED    
Lesley Smit Enschede NED    
Lisanne Gevelaar-Meuleman Enschede NED    
Nicole Schoenmaker Hengelo Ov NED    
Nikki Broekmate Hellendoorn NED    
Nikki Olde Monnikhof Oldenzaal NED    
Saskia Bekhuis Vasse NED    
         
Heren individueel tot 40 jaar      
         
Naam loper Woonplaats Land    
Antoine van Brummelen Eibergen NED    
Boris le Feber 's-Hertogenbosch NED    
Daan Schouten Almelo NED    
Jasper Reenalda Hertme NED    
Jasper van der Borg Hengelo Ov NED    
Joep Zanen Enschede NED    
Joey Bloemendal Hengelo Ov NED    
Joost Fortkamp Borne NED    
Joost Leferink op Reinink Rossum Ov NED    
Leon Cuypers Hengelo Ov NED    
Marijn Zeevalk Borne NED    
Mark de Leeuw Ruinerwold NED    
Mark Oude Bennink Oldenzaal NED    
Martin de Haan Dedemsvaart NED    
Martin Schepers Borne NED    
Matthieu van den Broeke Heerde NED    
Matthijs Buist Eindhoven NED    
Niels te Pas Enschede NED    
Niels van Leuteren Hengelo Ov NED    
Peter Oldenhuis Vriezenveen NED    
Pim De Kok Enschede NED    
Richie Azombo Leeuwarden NED    
Robert Haandrikman Hengelo Ov NED    
Robert Jan Bulthuis Borne NED    
Ronald Scholten Rotterdam NED    
Thijs Grashuis Wageningen NED    
Thijs Wiggers Groningen NED    
Tim Bergboer Oldenzaal NED    
Tim Oude Wolcherink Denekamp NED    
Tom Driessen Hengelo Ov NED    
Wouter de Jong Oldenzaal NED    
         
Heren individueel 40 jaar eo      
         
Naam loper Woonplaats Land    
Aart Broekmate Hellendoorn NED    
Aje Niks Westerhaar-Vriezenv Wijk NED    
Albert Rosendahl Hengelo Ov NED    
Alex Tiemes Hengelo Ov NED    
Arjan van Andel Alkmaar NED    
Arjan Wargers Oldenzaal NED    
Arnold Klieverik Deurningen NED    
Bart Kats Enschede NED    
Bert Harens Hengelo Ov NED    
Bertjan Aaltink Schüttorf GER    
Daniel Visscher Ootmarsum NED    
Dennis Strikker Hengelo Ov NED    
Fred Boelens Velp Gld NED    
Gerard Bauhuis Borne NED    
Gerbrand Wilbrink Hengelo Ov NED    
Hans van der Perk Hengelo Ov NED    
Jaap van Dam Papendrecht NED    
Jeroen Hesselink Overdinkel NED    
Koos Meinsma Velp Gld NED    
Leon Aleman Drimmelen NED    
Louis Groot Rouwen Oldenzaal NED    
Marcel Alma Harskamp NED    
Melis Jan Gilde Hengelo Ov NED    
Michiel van Ormondt Voorschoten NED    
Michiel van Vreeswijk Deventer NED    
Mynko Peterink Apeldoorn NED    
Nico Langeslag Oldenzaal NED    
Niels Olij Borne NED    
Pascal ter Braak Borne NED    
Peter Maatje Borne NED    
Raynier Mittendorff Hengelo Ov NED    
Reinier van der Wal Borne NED    
René Kuijer Enschede NED    
Richard Dalhoeven Oldenzaal NED    
Rob Veenhoven Hengelo Ov NED    
Roland Besselink Ugchelen NED    
Sam Landman Hengelo Ov NED    
Toon Eppink Oldenzaal NED    
Wilfried Kroeze Oldenzaal NED    
         
Heren duo´s        
         
Naam loper Woonplaats Land Naam fietser Woonplaats
André Mulder Deurningen NED Wiebe Teurnis Hengelo
Arjen van der Kamp Borne NED Lennart van der Kamp Borne
Bastiaan Roelofs Borne NED Joni Holtkamp Wierden
Ben Nijland Saasveld NED Kay Borgerink Saasveld
Bert Wessels Denekamp NED Mart Somsen Warnsveld
Bob Kendle Hengelo Ov NED Bas Wiedemijer Borne
Bob Looijestijn Oldenzaal NED Koen de Jong Enschede
Casper Bevers Hengelo Ov NED Dion Hemmer Hengelo
Clemens Meuleman Hengelo Ov NED Vincent Haanappel Hengelo Ov
Coen Hartendorp Hengelo Ov NED Meerten Siertsema Borne
Daniele Arseni Enschede NED Martijn Geelen Enschede
Dennis Dwars Hengelo Ov NED Arno Roos Denekamp
Dennis Visschedijk Oldenzaal NED Huub Leussink Borne
Edzart Kroodsma Apeldoorn NED Feddo Zielstra Deventer
Eric van’t Spijker Hengelo Ov NED Uwe van der Sar Hengelo Ov
Erik van Beek Weerselo NED Jeroen Franke Hengelo Ov
Frank Hekhuis Borne NED Jarno Bergman Hengelo Ov
Frank Meere Hengelo Ov NED Hermie Engelbertink Denekamp
Frank Wageman Hengelo Ov NED Eddie Heuvel Deurningen
Friso Roeleveld Hengelo Ov NED Martijn Bus Hengelo Ov
Gerald van der Aa Hengelo Ov NED André ter Braak Borne
Gerre Oldenbeuving Hengelo Ov NED Remko Lulof Hengelo Ov
Hans olde Bolhaar Hengelo Ov NED Frank Wiebus Enschede
Henri Timmerhuis Almelo NED Rudi Nijkamp Vriezenveen
Hugo ter Doest Hengelo Ov NED Robert Badart Zwolle
Jan Baltink Amsterdam NED Harmen Aalbers Weurt
Jan Grobben Hengelo Ov NED Bert Spaansen Hengelo Ov
Jan Scholten Saasveld NED nog niet bekend Saasveld
Jermo Hesselink Overdinkel NED Arjan van der Vegt Hengelo Ov
Jeroen van der Zande Hengelo Ov NED Marc van Weeren Hengelo
Jeroen Wijering Oldenzaal NED Marc van der Meij Losser
Job Benerink Borne NED Dennis Spoolder Borne
Joop Vriend Enschede NED Arno Schartman Uithoorn
Joost Meijer Hengelo Ov NED Sascha Leuftink Hengelo Ov
Joost Wolbers Enschede NED Sander Straatman Hengelo Ov
Jorn Waanders Borne NED Coen Hemmer Tubbergen
Kaj Blokhuis Hengelo Ov NED Roel Harmsen Beckum
Kas Rensen Deurningen NED Frans Rensen Deurningen
Lasse Klaas Deurningen NED Gian Klaas Deurningen
Maarten Mosman Hengelo Ov NED Ralf ter Haar Borne
Maarten Ruiter Hellendoorn NED Ruben Maris Hellendoorn
Mark Mentink Enschede NED Joeri oude Weernink Borne
Mark Wolfkamp Nijverdal NED Robert Huis in t Veld Nijverdal
Nick Nijhof Wierden NED Niek Aveskamp De Lutte
Nico van Eerden Hengelo Ov NED Roderick Mintjens Hengelo Ov
Niek Berends Hengelo Ov NED Thijs Lenferink Denekamp
Pascal Heck Hengelo Ov NED Harold Veldhuis Hengelo Ov
Peter Veenhoven Borne NED Edward de Jonge Hengelo Ov
Pim Mulder Borne NED Robert Wolsing Hengelo Ov
Quinten Mulder Enschede NED Maarten Pigge Wierden
Rick Nelissen Hengelo Ov NED Jan Nelissen Hengelo Ov
Rick van de Kamp Hengelo Ov NED Rien de Wals Hengelo Ov
Roy Tibben Almelo NED Ramon te Wierike Enter
Ruud Bijen Hengelo Ov NED Rene Geerdink Hengelo Ov
Ruud Leliefeld Borne NED Bart Spijker Borne
Sander Hoek Hengelo Ov NED Erik Wesselink Borne
Sandy Huls Hengelo Ov NED Johny van de Kolk Borne
Serge ter Harmsel Almelo NED Thijs Blikmans Almelo
Sietse Brouwer Doetinchem NED Ralph Tadema Enschede
Sjaak Munsterman Borne NED Gerald olde Bolhaar Overdinkel
Sjoerd van Ommen Delden NED Ben van Ommen Delden
Stefan Sandker Enschede NED Jeroen Sandker Enschede
Thijs Ensink Hengelo Ov NED Pieter Hilgerink Hengelo Ov
Thijs Nijhuis Hengelo Ov NED Norbert Kögging Haarlem
Thomas Denie Groenlo NED Patrick Nederend Eibergen
Tim Harberink Hengelo Ov NED Jan Dorgelo Hengelo Ov
Tim Leferink Rossum Ov NED Harmen Polman Hengelo Ov
Tom Benerink Borne NED Rob Benerink Borne
Tom Hagedoorn Wierden NED Arjan Engbers Deurningen
Ward Morsink Hengelo Ov NED Joris Kroes Hengelo Ov
Wouter Scholten Borne NED Michiel Vugteveen Borne
Wouter van Sark Haaksbergen NED Rob van den Berghe Enschede
         
Gemengd duo´s        
         
Naam loper Woonplaats Land Naam fietser Woonplaats
Angela Scholten Borne NED Eric Homan Weerselo
Anja Hofman Enschede NED Henk van der Kolk Enschede
Anne Arisse Culemborg NED Stemar de Groen Culemborg
Anouk Ensink Hengelo Ov NED Gerald Ensink Hengelo Ov
Branco van Minnen Nijmegen NED Chantal Wiggers Hengelo Ov
Christine Hammink Enschede NED Nick van den Berg Enschede
Danielle Hurenkamp Twello NED Marko Hartmann Enschede
Dayelle te Grotenhuis Enschede NED Jasper Lohuis Enschede
Edith Mulder Oldenzaal NED Michel Mulder Hertme
Eline Beldhuis Deurningen NED Bart Schipper Wierden
Ellen Banierink Deurningen NED Rynald Kip Deurningen
Elles Nieuwmeijer Oldenzaal NED Erik Heijdens Oldenzaal
Emma Habers Wierden NED Marcel Habers Wierden
Evelien Jansen Hengelo Ov NED Emiel Voorhuis Hengelo Ov
Heleen Janssen Borne NED Dennis Borger Delden
Hiske ter Horst Hengelo Ov NED Johan ter Orst Hengelo Ov
Ilse Meulenbroek Deurningen NED Paul Meulenbroek Deurningen
Iris Pieterse 's-Gravenhage NED Jordy Finkers Den Haag
Laurens Scholten Deurningen NED Marlies ter Bekke Deurningen
Leonie Nijhuis Borne NED Henk Semmekrot Zenderen
Lieske van der Voort Enschede NED Sean von Stockhausen Enschede
Loes Kok Beuningen Ov NED Michiel Christenhusz Oldenzaal
Marieke Koop Denekamp NED Martin Koop Denekamp
Marije Brummelhuis Deurningen NED Jeroen oude Smeijers Deurningen
Marlies Schoonhoven Delden NED Niels Broeze Hengelo Ov
Melanie Holman Doetinchem NED Rob de Wildt Enschede
Merle Nijland Deurningen NED Ewald Nijland Deurningen
Monique Harink Hengelo Ov NED Jurriën Harink Hengelo Ov
Myrte Visser Nijmegen NED Arnout Kempenaar Enschede
Peter Muntel Hengelo Ov NED Lydia Groothornte Neede
Philip Kootstra Groningen NED Maaike de Vries Groningen
Samantha Hersevoort Borne NED Maarten Kemna Epe
Simone van Raan Hengelo Ov NED Chris Heuvel Hengelo Ov
Timothy Olde Bolhaar Hengelo Ov NED Danielle Morren Losser
Walter van Dommelen Enschede NED Nikee Ruardij Enschede
         
Dames duo´s        
         
Naam loper Woonplaats Land Naam fietser Woonplaats
Ellie van Houten Enschede NED Nathalie Groen Gouda
Elody Bijen Deurningen NED Madee Wiggers Hengelo Ov
Erna van Beek Weerselo NED Ellie Scholten Deurningen
Gonnie de Koning Hengelo Ov NED Desiree Ziemerink Oldenzaal
Manon Oosting Enschede NED Evelien Ploos van Amstel Gouda
Marlies Semmekrot Tubbergen NED Anne Mulder Borne
Mirka Kamphuis Nutter NED Tess Veldhuis Hengelo Ov
Simone Keuper Hengevelde NED Eva Keuper Hengevelde
Tessa Struis Almelo NED Marijke Bijvank Hengelo Ov
Wendy Vreeswijk Borne NED Isa Bruggink Borne