Deelnemers Garage Lubbers Run Bike Run Deurningen

Deelnemers Garage Lubbers Run Bike Run Deurningen  
Per 21-06-2019 19:00 uur        
           
Dames individueel        
           
Startnr Naam loper Woonplaats Land    
1 Antien van der Vegt Zuidwolde Dr NED    
2 Nicole Schoenmaker Hengelo Ov NED    
3 Saskia Bekhuis Vasse NED    
           
Heren individueel tot 40 jaar        
           
Startnr Naam loper Woonplaats Land    
20 Antoine van Brummelen Eibergen NED    
21 Bram Krijnen Enschede NED    
22 Jasper Lohuis Enschede NED    
23 Jeroen Lamfers Apeldoorn NED    
24 Joep Zanen Enschede NED    
25 Koen Wiggers Hengelo Ov NED    
26 Laurens Gijsbers Houten NED    
27 Leon cuypers Hengelo Ov NED    
28 Maarten Kemna Epe NED    
29 Mark Ankone Enschede NED    
30 Mark de Leeuw Ruinerwold NED    
31 Mart Somsen Warnsveld NED    
32 Matthieu van den Broeke Zwolle NED    
33 Niek Aveskamp De Lutte NED    
34 Paul ten Vergert Groningen NED    
35 Peter Oldenhuis Vriezenveen NED    
45 Remko Siers Oldenzaal NED    
36 Robert Davina Enschede NED    
37 Ron Lubbers Hengelo Ov NED    
38 Stefan Filart Borne NED    
39 Steven Eertman Borne NED    
40 Thijs Venema Oldenzaal NED    
41 Thijs Wiggers Groningen NED    
42 Tim Bergboer Oldenzaal NED    
43 Tom Driessen Hengelo Ov NED    
44 Wouter Engelbertink Enschede NED    
           
Heren individueel 40 jaar eo        
           
Startnr Naam loper Woonplaats Land    
101 Albert van der Krabben Oldenzaal NED    
132 Bas van Beek Oene NED    
102 Bert Harens Hengelo Ov NED    
103 Bert Wessels Denekamp NED    
104 Bob Groote Wassink Borne NED    
105 Christian heuvel Hengelo Ov NED    
106 Daniel Visscher Ootmarsum NED    
107 Dries Pluimers Velp Gld NED    
108 Erik Leushuis Borne NED    
109 Frank Borgman Borne NED    
110 Ger Beernink Enschede NED    
111 Gerbrand Wilbrink Hengelo Ov NED    
112 Henk Damink Deurningen NED    
113 HenkJan Meier Hardenberg NED    
114 Jaap van Dam Papendrecht NED    
115 Jan van Lubek Zuidwolde Dr NED    
116 Jelle Janssen Hengelo Ov NED    
117 Jochem Taanman Deventer NED    
118 Joey Bloemendal Hengelo Ov NED    
119 Koos Meinsma Velp Gld NED    
120 Leon Aleman Drimmelen NED    
121 Louis Groot Rouwen Oldenzaal NED    
122 Marcel Alma Harskamp NED    
123 Martin de Haan Dedemsvaart NED    
124 Martin Koop Denekamp NED    
125 Pascal ter Braak Borne NED    
126 Rob Veenhoven Hengelo Ov NED    
127 Roland Besselink Ugchelen NED    
128 Ronald Derksen Apeldoorn NED    
129 Sam Landman Hengelo Ov NED    
130 Wilfried Kroeze Oldenzaal NED    
131 Wouter Hagen De Lutte NED    
           
Heren duo´s        
           
Startnr Naam loper Woonplaats Land Naam fietser Woonplaats
201 André Mulder Deurningen NED Wiebe Teunis Hengelo Ov
202 Arnoud van den Hoeven Hengelo Ov NED Richard van den Hoeven Hengelo Ov
203 Bas van Tebberen Ambt Delden NED Erik Oude Engberink Weerselo
204 Ben Nijland Saasveld NED Hubert Nijland Saasveld
205 Bob Kendle Hengelo Ov NED Bas Wiedemeijer Borne
206 Bram Koops Ede Gld NED Daan Geels Ede
208 Casper Bevers Hengelo Ov NED Dion Hemmer Hengelo Ov
209 Clemens Meuleman Hengelo Ov NED Vincent Haanappel Hengelo Ov
210 Daniele Arseni Enschede NED Rob de Wildt Enschede
211 Dennis Dwars Hengelo Ov NED Arno Roos Oldenzaal
212 Detmar Roessink Enschede NED Niels Harms Hengelo Ov
213 Edwin Brummelhuis Deurningen NED Ivo Aarninkhof Deurningen
214 Edzart Kroodsma Apeldoorn NED Feddo Zielstra Deventer
215 Eric van 't Spijker Hengelo Ov NED Uwe van der Sar Hengelo Ov
216 Erik Abbink Hengelo Ov NED Mike van Onselen Hengelo Ov
252 Fabian Harperink Ootmarsum NED Toon Aarnink Agelo
217 Frank de Graeff Apeldoorn NED Mynko Peterink Apeldoorn
218 Frank Hekhuis Borne NED Jarno Bergman Hengelo Ov
219 Frank Meere Hengelo Ov NED Jasper Meere Hengelo Ov
220 Frank Pol Hengelo Ov NED Martijn Pol Hengelo Ov
221 Gerald van der Aa Hengelo Ov NED André ter Braak Borne
222 Gijs Westerbeek Hengelo Ov NED Joost Westerbeek Borne
223 Guido Schoofs Hengelo Ov NED Frank Mulder Hengelo Ov
224 Hans Leusenkamp Hengelo Ov NED Bennie Beernink Hengelo Ov
225 Jan Grashuis Apeldoorn NED Thijs Grashuis Apeldoorn
226 Jan Grobben Hengelo Ov NED Bert Spaansen Hengelo Ov
227 Jan Scholten Saasveld NED Jorrit Nijland Saasveld
228 Job Benerink Borne NED Dennis Spoolder Borne
327 Johan Wennink Ootmarsum NED Jelle Smedes Oldenzaal
230 John Lubbers Enter NED Paul Meulenbroek Deurningen
231 Jonatan Kuhlmann Borne NED Niels Wissink Borne
232 Joost Meijer Hengelo Ov NED Sascha Leuftink Hengelo Ov
233 Joost Pilage Oldenzaal NED Guus Vaanholt Hengelo Ov
271 Jordi Zwiep Deurningen NED Jari Hellegers Hengelo Ov
234 Juan Borrallo Lezcano Enschede NED Tom Wienk Hengelo Ov
235 Kaj Blokhuis Hengelo Ov NED Hermie Engelbertink Denekamp
236 Kas Rensen Deurningen NED Frans Rensen Deurningen
237 Lasse Klaas Deurningen NED Gian Klaas Deurningen
238 Laurens Scholten Deurningen NED Patrick Reinders Enschede
239 Luuk IJland Denekamp NED Frank Heerink Denekamp
240 Maikel Bonvanie Hengelo Ov NED Bas van Haarlem Hengelo Ov
241 Marc de Wals Borne NED Gerard Bauhuis Borne
242 Mark Hüve Hengelo Ov NED Paul Langeler Hengelo Ov
243 Mark Mentink Borne NED Joeri oude Weernink Borne
244 Martijn Klein Haarhuis Ootmarsum NED Coen Vennegoor Ootmarsum
245 Martin Hippert Hengelo Ov NED Walter Hemmer Hengelo Ov
246 Matt Lage Venterink Denekamp NED Martijn Gortemaker Denekamp
247 Nick Mulder Nijverdal NED Sven Tiggelaven Hengelo Ov
248 Nils Bakker Enschede NED Bram de Vries Enschede
249 Pascal Heck Hengelo Ov NED Harold Veldhuis Hengelo Ov
250 Pim Braamhaar Hengelo Ov NED Remko Lulof Hengelo Ov
207 Quint Meinders Hengelo Ov NED Arnold van Leeuwen Hengelo OV
251 Quinten Mulder Enschede NED Maarten Pigge Wierden
253 Rick van de Kamp Hengelo Ov NED Ronnie Wilmink Hengelo Ov
254 Robert Jan Bulthuis Borne NED Frank Mengerink Borne
255 Robin Liefers Hengelo Ov NED Dirk van Haarlem Hengelo Ov
256 Ruud Leliefeld Borne NED Bart Spijker Borne
257 Sander Heesen Gorssel NED Thijs Mekenkamp Saasveld
258 Sander Hoek Hengelo Ov NED Erik Wesselink Borne
259 Serge ter Harmsel Almelo NED Jos Aijtink Enter
260 Sjaak Munsterman Enschede NED Gerald Olde Bolhaar Overdinkel
261 Skip Waccarie Enschede NED Paulo ten Buuren Hengelo Ov
262 Stan Zwienenberg Oldenzaal NED Greg Lansink Weerselo
263 Stefan Detert Oude Weme Deurningen NED Ruud Detert Oude Weme Assen
264 Tijmen van der werf Hengelo Ov NED Bart Jonkman Hengelo Ov
265 Tim Leferink Rossum Ov NED Tom Derksen Zenderen
266 Tim Posthuma Borne NED Jan Posthuma Weerselo
268 Tom Hagedoorn Deurningen NED Arjan Engbers Deurningen
269 Tom Siers Oldenzaal NED Ewald Nijland Deurningen
270 Wouter Scholten Borne NED Henk Scholten Deurningen
           
Gemengd duo´s        
           
Startnr Naam loper Woonplaats Land Naam fietser Woonplaats
301 Anouk Ensink Hengelo Ov NED Gerald Ensink Hengelo Ov
302 Anouk Lubbers Deurningen NED Joost Kemna Deurningen
303 Branco van Minnen Nijmegen NED Chantal Wiggers Nijmegen
304 Carolien Lubbers Hengelo Ov NED Rien de Wals Hengelo Ov
305 Chantal Derksen Oldenzaal NED Jurgen Derksen Oldenzaal
306 Edith Mulder Oldenzaal NED Michel Mulder Hertme
307 Elles Nieuwmeijer Oldenzaal NED Erik Heijdens Oldenzaal
308 Floris uit het Broek Losser NED Anne Bijen Enschede
309 Friso Roeleveld Hengelo Ov NED Esmee Peters Hengelo Ov
267 Hedwig Wiggers Borne NED Bob van den Berg Hengelo Ov
310 Hedwig Wiggers Hengelo Ov NED Bob van den Berg Hengelo Ov
311 Huub Koster De Lutte NED Silke Koster Nijmegen
312 Irene den Ouden Hengelo Ov NED Tom den Ouden Hengelo Ov
313 Iris Pieterse 's-Gravenhage NED Jordy Finkers Den Haag
229 Johan Te Biesebeek Hengelo Ov NED Annemarijn van der Graaf Assen
314 Leoni Scheffer Almelo NED Frans Bauhuis Almelo
315 Leonie Nijhuis Borne NED Henk Semmekrot Zenderen
316 Lisanne Wiggers Hengelo Ov NED Rob Benerink Borne
317 Lisette Olde Heuvel Hengelo Ov NED Arnold Prinsen Borne
318 Mariëlle Kamers Hengelo Ov NED Wouter Eekers Borne
319 Marlies Schoonhoven Delden NED Niels Broeze Hengelo Ov
328 Marte van der Linden Borne NED Melis Jan Gilde Hengelo Ov
320 Milou Wentink Lochem NED Herman Wentink Lochem
321 Monique Harink Hengelo Ov NED Jurrien Harink Hengelo Ov
322 Philip kootstra Groningen NED Maaike de Vries Groningen
323 Pien Meijs Hengelo Ov NED Tom Benerink Borne
324 Rianne ter Bekke Hengelo Ov NED Richard Boomkamp Hengelo Ov
325 Rico Broekmate Hellendoorn NED Nikki Broekmate Hellendoorn
326 Simone Weustink Hengelo Ov NED Jeroen Mulder Hengelo Ov
           
Dames duo´s        
           
Startnr Naam loper Woonplaats Land Naam fietser Woonplaats
371 Conja Schothuis Zenderen NED Miranda Hofstede Zenderen
372 Jeanne Boenink Hengelo Ov NED Britt Griepink Hengelo Ov
373 Marloes Vrielink Deurningen NED Lieke Dalhoeven Oldenzaal